والدین/ سرپرستان محترم

تابستان خوش داشته باشید! همانطور که ما همچنان برای شروع سال تعلیمی جدید آماده می شویم، ضروری است که مکاتب دولتی Wellesley معلومات تماس اضطراری، اطلاعات فهرست راهنمای و دیگر مجوزهای مهم را برای هر یک از دانش آموزان ما تایید کنند. مکاتب دولتی Wellesley از PowerSchool، که یک پلتفارم آنلاین است، برای نگهداری این معلومات استفاده می کند. پورتال والدین PowerSchool از 16 اگست ساعت 12 ظهر تا تاریخ 6 ماه سپتمبر سال 2023 باز خواهد بود. همه والدین/ سرپرستان باید در این مدت وارد سیستم شوند تا این معلومات مهم برای هر یک از فرزندانشان تایید شود. معلومات اتاق خانه برای صنف های کودکستان تا 8 در دسترس خواهد بود. برنامه های صفوف 9-12 در 23 اگست 2023 در دسترس خواهد بود. مانند سال های گذشته، به دلیل قوانین امنیتی و حریم خصوصی، لیست صنف های دریافت نخواهید کرد (برای اطلاعات بیشتر به MGL 603 CMR 23.00 مراجعه کنید). لطفاً توجه داشته باشید که ممکن است TBD را برای نام معلم ببینید زیرا ما در حال نهایی کردن قرار دادن معلم هستیم.

والدین و شرکای اجتماعی که تایید ناحیه هستند، مانند PTO، بنیاد آموزش Wellesley و غیره، معلومات تماس را برای خانواده های ما درخواست می کنند تا فهرست‌های راهنمای مکاتب را تقدیم کنند، که ما متوجه شویم که این منبع ارزشمند برای خانواده های ما است. مطابق با خط‌مشی سوابق دانش‌ آموزی (JRA, JRA-R) و قانون حقوق آموزشی خانواده و حریم خصوصی (FERPA)، والدین می‌توانند اطلاعات منتشر شده از طریق پورتال والدین Powerschool را انصراف دهند/ شخصی سازی کنند.  لطفاً توجه داشته باشید که معلومات فهرستی که با سازمان‌های اصلی به اشتراک گذاشته می ‌شود، با این درک انجام می‌ شود که این اطلاعات برای استفاده‌ های تجاری، سیاسی یا شخص ثالث استفاده نخواهد شد.

دستورالعمل های پورتال والدین PowerSchool: در 16 اگست 2023 ساعت 12:00 ظهر – تا تاریخ 6 سپتمبر 2023 نیمه شب

مطمئن شوید که نام کاربری (يوزرنیم) و رمز عبور (پاسورد) خود را می دانید: (در هر زمانی در تابستان)

همه خانواده ها هنگام ثبت نام دانش آموزان خود نام کاربری (يوزرنیم) و رمز عبور (پاسورد) تعیین می کنند، ایمیل یادآوری یوزرنیم در تاریخ 8/9/23 ارسال خواهد شد. اگر رمز عبور (پاسورد) خود را نمی دانید، لطفاً به صفحه ورود به سیستم پورتال والدین https://wellesley.powerschool.com بروید:

  • روی یوزر نیم یا پاسورد را فراموش کرده اید؟ (Forgot Username or Password?) کلیک کنید.
  • نام کاربری (Parent Username) و آدرس ایمیل والدین (Parent Email Address) خود را وارد کنید و روی (اینتر) (Enter) کلیک کنید
  • ایمیل را بررسی کنید تا دستورالعمل های بازنشانی رمز عبور (پاسورد) را دریافت کنید و رمز عبور (پاسورد) جدید خود را تنظیم کنید.
  • اگر به کمک نیاز دارید، به portal@wellesleyps.org ایمیل ارسال کنید.

کاربران بازگشتی: (این را می توان پس از باز شدن پورتال در 16 اگست 2023 در ساعت 12:00 ظهر تکمیل کرد)

از طریق https://wellesley.powerschool.com یا با استفاده از اپلکیشن PowerSchool به پورتال وارد شوید.

  • روی آیتم لیست فورم )Forms ( کلیک کنید
  • هر چهار فورم “WPS – به روز رسانی سالانه (​​WPS – Annual Update) را تکمیل کنید و روی ارسال (Submit) در پایین هر فورم کلیک کنید. (حتی اگر تغییرات لازم نیست، لطفا وارد شوید و روی ارسال (Submit) هر فورم کلیک کنید تا حساب خود را برای سال تحصیلی آینده تازه کنید.)
  • SNAP Health Portal بخش نرسنگ از پورتال PowerSchool قابل دسترسی است
  • صفحه تایید شامل اطلاعات اتاق خانه برای فرزند شما می شود (فقط صنف های کودکستان تا 8)
  • این روش را برای هر کودک تعقیب کنید، به استثنای فورم اختیاری تغییر اطلاعات تماس (Contact Information Change) که فقط باید یک بار برای هر خانواده تکمیل شود.

آموزش پورتال والدین برای والدین (اختیاری):

بازگشت به بسته های مکتب، کتابچه های راهنما با اعلامیه های سالانه در بخش پیوندهای سریع ویبسایت مکتب موجود است. از حمایت شما متشکر هستیم و منتظر یک سال تعلیمی عالی هستیم!

Secured By miniOrange