پدر و مادر/سرپرست محترم،                                                                                               

هر سال برای مکاتب دولتی ولزلی ضروری است که اطلاعات تماس اضطراری، اطلاعات فهرست راهنمای و سایر مجوزهای مهم را برای هر یک از شاگردان ما تأیید کنند. مکاتب دولتی ولزلی از PowerSchool، یک پلت فرم آنلاین، برای نگهداری این داده ها استفاده می کند. پورتال والدین PowerSchool از ۱۷ اگست ساعت ۱۲ ظهر تا ۶ سپتامبر ۲۰۲۲ باز خواهد بود. همه والدین/سرپرست ها باید در این مدت وارد سیستم شوند تا این اطلاعات مهم را برای هر یک از فرزندان خود تأیید کنند. اطلاعات استاد نکران  برای صنف های۸ K- در دسترس خواهد بود. برنامه‌های صنف ۹-۱۲ در ۲۵ آگست ۲۰۲۲ در دسترس خواهند بود. مانند سال‌های گذشته، به دلیل قوانین امنیتی و حریم خصوصی، فهرست صنفی دریافت نخواهید کرد (برای اطلاعات بیشتر به MGL 603 CMR 23.00 مراجعه کنید). لطفاً توجه داشته باشید که ممکن است TBD (تعیین شود.(را برای نام معلم ببینید زیرا ما در حال نهایی کردن قرار دادن معلم هستیم.  

والدین مورد تایید منطقه و شرکای اجتماعی مانند PTO ما، بنیاد آموزش ولزلی و غیره، اطلاعات تماس خانواده های ما را برای تولید فهرست راهنمای مکاتب درخواست می کنند، که ما می دانیم که منبع ارزشمندی برای خانواده های ما است. مطابق با خط‌مشی سوابق دانش‌آموزی (JRA, JRA-R) و قانون حقوق آموزشی خانواده و حریم خصوصی (FERPA)، والدین ممکن است اطلاعات منتشر شده از طریق پورتال والدین Powerschool را انصراف دهند/ سفارش کنند. لطفاً توجه داشته باشید که اطلاعات دایرکتوری به اشتراک گذاشته شده با سازمان های مادر با این درک انجام می شود که این اطلاعات برای استفاده های تجاری، سیاسی یا سایر استفاده های شخص ثالث مورد استفاده قرار نخواهد گرفت.  

دستورالعمل های پورتال والدین PowerSchool ۱۷:  اگست ۲۰۲۲ ساعت ۱۲:۰۰ ظهر – ۶ سپتامبر ۲۰۲۲ در نیمه شب      

مطمئن شوید که نام کاربری و رمز عبور خود را می دانید: (هر زمان در طول تابستان)

همه خانواده ها هنگام ثبت نام شاگردان خود نام کاربری و رمز عبور تعیین می کنند، ایمیل یادآوری نام کاربری در تاریخ ۲۲/۸/۱۰ ارسال خواهد شد. اگر رمز عبور خود را نمی دانید، لطفاً به صفحه ورود به سیستم پورتال والدین https://wellesley.powerschool.com بروید:

  • روی Forgot Username or Password کلیک کنید؟
  • نام کاربری و آدرس ایمیل والدین خود را وارد کنید و روی Enter کلیک کنید
  • ایمیل را برای دستورالعمل های بازنشانی رمز عبوریا پسورد بررسی کنید و رمز عبور جدید خود را تنظیم کنید.
  • اگر به کمک نیاز دارید، به portal@wellesleyps.org ایمیل بزنید.

کاربران بازگشتی: (این را می توان پس از باز شدن پورتال در ۱۷ اگست ۲۰۲۲ در ساعت ۱۲:۰۰ ظهر تکمیل کرد)

وارد پورتال در https://wellesley.powerschool.com یا با استفاده از برنامه PowerSchool شوید.

  • روی آیتم منوی “Forms” کلیک کنید
  • هر چهار فرم “WPS – Annual Update” را تکمیل کنید و روی “ارسال” در پایین هر فرم کلیک کنید. (حتی اگر تغییرات لازم نیست، لطفا وارد شوید و روی «ارسال» هر فرم کلیک کنید تا حساب خود را برای سال تحصیلی آینده به‌روزرسانی یا اپ دیت کنید.)
  • برای سال جدید : پورتال سلامت اسنپ بخش پرستاری در پورتال PowerSchool ادغام خواهد شد.
  • صفحه تأیید شامل اطلاعات نگرانی برای فرزند شما می شود (فقط کلاس های K-8)
  • این روش را برای هر کودک دنبال کنید، به استثنای فرم تغییر اطلاعات تماس که فقط باید یک بار برای هر خانواده تکمیل شود.

دوره آموزشی پرتال والدین برای والدین (اختیاری):

بازگشت به بسته های مکتب، کتاب های راهنما با اعلامیه های سالانه در بخش پیوندهای سریع وب سایت مکتب موجود است. از حمایت شما تشکر می کنیم و منتظر یک سال تحصیلی عالی هستیم!

Secured By miniOrange